• Dropbox Evernote Microsoft SharePoint Google Drive Google Drive Google Drive
  • Dropbox Evernote Microsoft SharePoint Google Drive Google Drive Google Drive
  • Dropbox Evernote Microsoft SharePoint Google Drive Google Drive Google Drive

a ďalší

SLUŽBY

Vývoj softvéru na mieru

V závislosti od požiadaviek projektu realizačný tím uplatňuje niekoľko typov metodík. Našim cieľom je dosiahnuť čo najlepšie výsledky v čo najkratšom čase a zachovať konečný štandard kvality. Kliknutím na tlačidlo nižšie sa dozviete viac o našich metódach.

Systémová integrácia

Potrebujete integrovať / synchronizovať / migrovať dáta? Viete o tom, že mnoho spoločností míňa viac peňazí na systémovú integráciu ako na samotný softvér? Buďte múdrejší – my to dokážeme urobiť oveľa efektívnejšie vďaka “Connect Bridge” platforme, ktorú používa mnoho špičkových dodávateľov po celom svete. Tu sa dozviete viac informácií o tejto integračnej platforme, ktorá urýchli proces integrácie.

O NÁS

Špecializujeme sa na vývoj softvérových aplikácií na mieru podľa požiadaviek našich klientov. Zákazkové programovanie, klient-server a internet/intranet – vývoj týchto aplikácií sú naše silné stránky.

Náš skúsený medzinárodný tím môže spoľahlivo vyriešiť všetko, čo Váš softvér potrebuje, v súlade s najvyššími štandardmi.

Naším poslaním je stať sa Vaším spoľahlivým partnerom a nadviazať obojstranne prospešné obchodné vzťahy a trvalé priateľstvo.


Certifikácie


CNS Skupina

CNS Soft je nearshore / offshore softvérová developerská spoločnosť s kanceláriou na Slovensku. Jej cieľom je dlhodobá podpora malých softvérových tímov v zahraničí.

CNS Austria je cezhraničná konzultačná spoločnosť s kanceláriami vo Viedni, Malackach a Kútoch, ktorá sa zameriava na rakúsko-slovenský trh. Podporuje a optimalizuje rozvoj v oboch smeroch.

CNS EuroGrants podniká v oblasti čerpania zdrojov z národných a medzinárodných fondov pomoci. Spoločnosť pomáha tak ako súkromnému tak aj verejnému sektoru.

“Connecting Software” je meno, vízia a poslanie tejto spoločnosti. Účelom je zjednodušenie procesu systémovej integrácie a prispôsobenie softvéru na komunikáciu s ostatným softvérom.

KONTAKT


KANCELÁRIA
Brnenská 2099/1, 901 01 Malacky, Slovensko

Fakturačná adresa:
Bratislavská 264, 908 01 Kúty, Slovensko

IČO: 36 353 311
IČ DPH: SK 2022168137

E-MAIL

office@cns-s.eu

Telefón Rakúsko

+43 (1) 3707200

Telefón Slovensko

+421 (0) 34 7725637